Zavlažovací systémy

Nejprodávanější

4 položek celkem

Nabízíme vše pro zavlažování zahrady. Zavlažovací systémy jsou nezbytnými pomocníky pokud chcete, aby zůstal trávník krásně zelený a kvetoucí rostliny krásně kvetly.

Pro radost ze zahradničení

Rozmanitý sortiment pro zavlažování zahrady potěší každého zahradníka. Díky preciznímu zpracování a dokonalému souladu čerpadel a dalších produktů pro zavlažování zajistíte odpovědné zacházení s tímto cenným přírodním zdrojem, kterým voda bezpochyby je. Vodu budete využívat optimálně a smysluplně bez zbytečného plýtvání. Šetříte tak nejen přírodu, ale i svou peněženku. Kvalitní hadice jsou odolné proti zlomení, díky automatizovanému zavlažování si nastavíte jen tolik vody, kolik skutečně potřebujete. V nabídce najdete také mosazné a plastové spojky, nejrůznější doplňky k zahradním hadicím nebo například zahradní sprchu. Stačí si vybrat vhodné rozměry, instalaci zvládnete svépomocí. V případě potřeby vám rádi poradíme.

Plastové spojky na hadice

Plastové spojky na hadice usnadní zapojení dvou a více hadic. Využijete je pro vylepšení zavlažovacího systému vaší zahrady.