Zavlažovací systémy

Nejprodávanější

66 položek celkem
spojka na hadice, 3/4" 70108 EXTOL CRAFT
50 Kč
ventil zahradní, 1" 70152 EXTOL CRAFT
233 Kč
Nahoru
Další produkty

Nabízíme vše pro zavlažování zahrady. Zavlažovací systémy jsou nezbytnými pomocníky pokud chcete, aby zůstal trávník krásně zelený a kvetoucí rostliny krásně kvetly.

Pro radost ze zahradničení

Rozmanitý sortiment pro zavlažování zahrady potěší každého zahradníka. Díky preciznímu zpracování a dokonalému souladu čerpadel a dalších produktů pro zavlažování zajistíte odpovědné zacházení s tímto cenným přírodním zdrojem, kterým voda bezpochyby je. Vodu budete využívat optimálně a smysluplně bez zbytečného plýtvání. Šetříte tak nejen přírodu, ale i svou peněženku. Kvalitní hadice jsou odolné proti zlomení, díky automatizovanému zavlažování si nastavíte jen tolik vody, kolik skutečně potřebujete. V nabídce najdete také mosazné a plastové spojky, nejrůznější doplňky k zahradním hadicím nebo například zahradní sprchu. Stačí si vybrat vhodné rozměry, instalaci zvládnete svépomocí. V případě potřeby vám rádi poradíme.

Plastové spojky na hadice

Plastové spojky na hadice usnadní zapojení dvou a více hadic. Využijete je pro vylepšení zavlažovacího systému vaší zahrady.