Zametací stroje

Pro efektivnější úklid si můžete pořídit zametací stroj. Odstraníte s ním prach a nečistoty z rovných ploch jako jsou terasy, dvory, haly, chodby či vjezdy. Účinný zametací systém u nás pořídíte za výhodné ceny.

Pro snadný úklid ploch

Široké spektrum strojů pro zametání podlah nesmí chybět ani v naší nabídce. Při nákupu by vás měla zajímat šíře pracovního záběru zametacího stroje, pracovní výkon a dispozice. U nás lze pořídit mechanické či benzínové zametací stroje pro úklid. Stroj v podobě rotačního kartáče umožní také úklid sněhu, má tedy celoroční využití. Se zametací technikou si zrychlíte proces údržby, přípravy i samotné práce. V poměru k výsledkům čištění dosáhnete nemalé úspory času. Pro optimální řešení zametacího stroje mají vliv faktory jako jsou velikost čištěné plochy, četnost čištění a celkové náklady na provoz stroje, stejně tak specifika čištěného prostoru. Menší zametací stroje jsou vhodné na méně časté čištění a pro menší objekty.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení