Úhlové brusky

Mezi univerzální typy nářadí pro dílnu i stavbu patří bezpochyby úhlová bruska. Na rozdíl od jiných typů brusek s ní můžete i řezat.

Oblíbená flexa

Úhlovou brusku jistě znáte také pod názvem flexka či flexa, případně rozbrušovačka. Poradí si s kovy v podobě tenkých plechů, nejrůznějších nosníků, rozřežete s ní rovněž cihly, břidlici, obklady a klasické materiály jako jsou dlažba, beton a dřevo. Název úhlová bruska je odvozen od úhlové převodovky měnící vertikální rotaci osy motoru na horizontální rotaci kotouče. Kvůli vysokým otáčkám není úhlová bruska vhodná na měkké a snadno vznětlivé materiály jako jsou dřevo a plast. Při výběru dbejte na to, aby měla bruska vhodný výkon. S vyšším výkonem si zajistíte rychlé a plynulé řezání. Čím tvrdší materiál chcete řezat, tím by měla být vámi zvolená bruska výkonnější. Takto si poradí s každou prací, aniž by došlo k přetížení motoru. U nás pořídíte flexu za nejlepší možnou cenu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení