Stolní vrtačky

Stolní vrtačky jsou konstruovány pro vrtání a zahlubování do kovu. Vřetena jsou uložena v kuličkových ložiscích, osazena kuželem, do něhož se vkládá sklíčidlo či nástroj. Výhodou je otočný pracovní stůl s možností naklánění.

Pro dílny a montážní provozy

S kvalitní stolní vrtačkou lze obrábět kovy, dřevo i plast. Námi prodávané modely využijete pro hobby účely i v profesionální dílně. Výhodou stolního vrtání je, že stroj nemusíte držet v ruce, přesnost, směr a hloubku vrtání si předem nastavíte. Stolní vrtačky mají velký rozsah a nabízí také různé příslušenství. Na stolní vrtačce lze vrtat otvory do 16 mm, mají nejjednodušší konstrukci, změnu otáček vřetena provedete pomocí stupňové řemenice, na níž se ručně přesouvá klínový řemen. Pro dosažení více otáčkových stupňů se využívá dvoustupňový přepínatelný elektromotor. S výběrem vhodného modelu stolní vrtačky vám rádi pomůžeme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení