Soustruhy

Soustruhy jsou obráběcí stroje, které tvoří naprostý základ, mnoho věcí bez nich neuděláte. Vybrat si můžete různé druhy soustruhů, vše za výhodné ceny a s rychlým dodáním.

Základní obráběčské náčiní

Za velmi přijatelné ceny u nás najdete soustruh pro profesionály i amatérské kutily. Námi dodávané soustruhy uspokojí jak úplné začátečníky, tak pokročilé soustružníky. Mini a univerzální soustruhy využijete na kov, dřevo i plasty. Mini soustruhy slouží pro vnější nebo vnitřní soustružení  válcových i kuželovitých ploch, zapichování či upichování a řezání závitů. Mají stabilní podstavec a práce s nimi je rychlá a maximálně přesná. Součástí je také celá řada příslušenství. Obrábět můžete libovolně velké kovové díly. Plynulá regulace otáček usnadní práci. Vyberte si u nás kvalitní pracovní náčiní pro svou dílnu, garáž, výrobnu či zámečnickou dílnu. Vše je z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení