Rotační kartáče

Rotační kartáče jsou skvělými pomocníky a ušetří vám spoustu námahy. Jsou vhodné pro zdrsňování, odjehlování nebo například k čištění zbraní. Stačí si vybrat perfektní kartáč pro konkrétní činnost.

Užitečné rotační kartáče

Rotační kartáče představují širokou škálu nástrojů vhodných k opracování a čištění povrchů z různých materiálů. Použití jednotlivých kartáčů je závislé na jejich tvaru a druhu osázeného drátu. Dráty jsou nejčastěji z nerezu, mosazi, oceli, bronzu či abrazivního nylonu. Drátěné kotouče z vlnitého drátu nebo také radiální, kotoučové či okružní jsou účinné pro čištění povrchů, jejich opracovávání, odstraňování otřepů, atd. Jsou určeny pro elektrické nářadí. Na výběr jsou se středovou dírou nebo se stopkou. Drátěné copánkové kotouče jsou určeny na odstranění nečistot z různých povrchů. Hodí se pro úhlové brusky. Hrncové kartáče mají speciální hrnkový tvar. Jsou vhodné pro úhlové brusky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení