Naftové turbíny

Horkovzdušné naftové turbíny poslouží jako záložní zdroje tepla. Využití najdou v dobře odvětratelných skladech, stavbách a halách k vysoušení a temperování. Zdrojem této turbíny jen nafta, proto je potřeba mít vždy po ruce kanystr s touto látkou.

Pro nebytové prostory

Naftová turbína je vybavena praktickým držadlem pro snadnější manipulaci a přenášení. Tyto turbíny jsou konstruovány tak, že zplodiny ze spalování jsou vyfukovány spolu s horkým vzduchem do vytápěného prostoru, proto je potřeba jej řádně odvětrávat. Turbíny umístěte vždy tak, aby byly spaliny odváděny mimo prostory, které jsou tímto způsobem vytápěny, například před dveře, k oknu. S ohledem na teplotu vzduchu neumísťujte turbíny do blízkosti hořlavých materiálů. Turbíny z naší nabídky jsou vybaveny automatickým vypnutím při dosažení nastavené teploty. Plášť a hořák jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, palivová nádrž má objem 10, 38, 50 nebo 68 l. Opatřeny jsou praktickým madlem nebo robustním podvozkem pro snadné převážení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení