Forma na máslo

Není nic lepšího, než si vyrobit doma své vlastní máslo. Forma na máslo mu dodá krásný tvar. Formu si před prvním použitím umyjte v teplé vodě, osušte a potřete její vnitřek horkým olejem. Po každém použití ji umyjte ve studené vodě a nechte řádně oschnout. Pak vám půjde hotové máslo vždy krásně vyklopit.

Forma na chutné máslo

Aby byl výsledek dokonalý a vaše máslo vypadalo krásně, je vhodné jej do formy pěchovat při pokojové teplotě. Upravením do zajímavého tvaru získá vaše máslo například rustikální podobu. Důležité je máslo do formy dokonale utlačit. Formy jsou vyráběny z velmi kvalitního dřeva, které má různý tvar a odlišné motivy. Vaše máslo tak může pokaždé vypadat zcela jinak. Dřevěná forma na máslo je užitečným i hezkým dárkem. Po použití je potřeba ji důkladně umýt ručně. Vzhledem k ručnímu opracování a použitým materiálům je třeba dát formám šetrnější péči.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení