Brusné výseky

Brusné papíry se zipem či bez, v podobě výseků, archů či nekonečných pásů. Jednotlivé typy se liší druhem brusiva a podkladu.

Různé typy brusných papírů

Každý typ brusného papíru má danou svou technickou specifikaci, která se určuje podle podkladu. Zajímat by vás pak měla gramáž, pevnost a flexibilita papíru. Rozlišují se dle kategorií od B, které jsou lehké a flexibilní až po G, které jsou velmi pevné a těžké, jsou vhodné pro strojní broušení. Každý typ brusného zrna se pak hodí na jiné účely. K dostání je například klasický korund, zirkonový korund, karbid křemíku a mnoho dalších druhů. Brusné papíry mají také různou strukturu, která eliminuje zanášení odbroušeným materiálem. Na výrobu talířových a radiálních brusných lamelových kotoučů se používají brusná plátna. Pořídíte je jako kruhové výseky, role a nekonečné pásy. Rovněž se liší dle typu zrna. V našem sortimentu naleznete vše potřebné pro broušení a dosažení dokonale hladkého povrchu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení